O nás

Ružová cukráreň Centrum

Cukráreň plná zákuskov

O nRužová cukráreň v Nitre – rodinná cukráreň. Prevádzka Centrum je našou druhou prevádzkou v Nitre. V našej ponuke nájdete vždy čerstvé rôzne druhy francúzskych zákuskov, klasických zákuskov a šľahačkových zákuskov. Našimi dodávateľmi sú overené rodinné cukrárenské firmy z okolia Nitry.

Myslíme na všetkých zákazníkov Ružovej cukrárne Centrum a preto v ponuke nájdete aj bezlepkové zákusky, bezlaktózové zákusky, zákusky bez múky.

Ružová cukráreň Nitra Centrum

Ružová cukráreň Centrum

V letných mesiacov si vychutnáte v cukrárni alebo na terase cukrárne zmrzlinu, úžasné domáce limonády, ľadový čaj a nielen v zimných mesiacoch skvelé výberové čaje a horúcu čokoládu. Zákusky si môžete vychutnať v príjemnom prostredí cukrárne pri skvelej káve Ebenica.

Chystáte svadbu ? V cukrárni pravidelne pripravujeme ochutnávky svadobných zákuskov a výslužiek. Na svadby zabezpečujeme kompletný servis – dovoz vlastným chladiarenským autom, dekoráciu Sweet baru zákuskami a balenie výslužiek.

Narodeniny, krst, promócie, oslavy ? Torty z našej cukrárne nesklamú. Torty v si môžete objednať vopred na daný čas.

Zmrzlina cukráreň Nitra. Ružová cukráreň Nitra Centrum

Kto by nemal rád zmrzlinu ?

Preto v našej cukrárni okrem zákuskov v lete nájdete aj zmrzlinu. Zmrzlinu nielen v kornútku ale aj ako zmrzlinový pohár. Pripravili sme pre Vás zmrzlinové poháre, ktoré  očaria nielen pohľadom ale aj svojou jedinečnou chuťou.

Príďte si vychutnať zmrzlinový pohár do Ružovej cukrárne Centrum
Káva Ebenica Ružová cukráreň Nitra

Letná terasa

Vychutnaj si zákusok a skvelú kávu Ebenica na našej letnej terase. Ružová cukráreň Centrum

Miesto na oslavu v cukrárni Nitra. Ružová cukráreň Centrum

Miesto na oslavu


Hľadáte miesto pre detskú oslavu, krstiny, birmovku, narodeniny, alebo inú oslavu ? Ružová cukráreň Centrum – Janka Kráľa 43, Nitra – to je miesto pre Vašu malú oslavu. Miesto rezervujeme, vyzdobíme, pripravíme tortu, zákusky, nealko, teplý bufet formou cateringu, zmrzlinu, kávu, občerstvenie, hudbu …

Prenájom priestorov kontaktujte manažéra: 0911331984

Ceníme si každého zákazníka našej Ružovej cukrárne Centrum

Príďte nás navštíviť

Ružová cukráreň Nitra Centrum
Ružová cukráreň Centrum, Janka Kráľa 43
Navštívte aj našu druhú prevádzku Ružová cukráreň Nitra Krškany