Najväčšia cukráreň

Logo Ružová cukráreň Nitra

Ružová cukráreň v Nitre – rodinná cukráreň. V našej ponuke nájdete vždy čerstvé zákusky.

Rôzne druhy francúzskych dezertov, klasických zákuskov (punčák, veterník, špic, gaštanové jazýčky…), šľahačkových zákuskov, makróniek a torty na poslednú chvíľu. Našimi dodávateľmi sú overené rodinné cukrárenské firmy z celého Slovenska.

Myslíme na všetkých zákazníkov Ružovej cukrárne a preto v ponuke nájdete aj bezlepkové zákusky, bezlaktózové zákusky, zákusky bez múky.

Ružová cukráreň

V letných mesiacov si vychutnáte v cukrárni alebo na terase cukrárne zmrzlinu, úžasné domáce limonády, ľadový čaj a nielen v zimných mesiacoch skvelé výberové čaje a horúcu čokoládu. Zákusky si môžete vychutnať v príjemnom prostredí cukrárne pri skvelej káve Ebenica.

Ružová cukráreň Nitra Centrum

Chystáte svadbu ? V cukrárni pravidelne pripravujeme ochutnávky svadobných zákuskov a výslužiek. Na svadby zabezpečujeme kompletný servis – dovoz vlastným chladiarenským autom, dekoráciu Sweet baru zákuskami a balenie výslužiek.

Narodeniny, krst, promócie, oslavy ? Torty z našej cukrárne nesklamú. Torty v si môžete objednať vopred na daný čas.

Letná terasa

Preto v našej cukrárni okrem zákuskov v lete nájdete aj zmrzlinu. Zmrzlinu nielen v kornútku ale aj ako zmrzlinový pohár. Pripravili sme pre Vás zmrzlinové poháre, ktoré  očaria nielen pohľadom ale aj svojou jedinečnou chuťou.

Príďte si vychutnať zmrzlinový pohár, zákusok a skvelú kávu Ebenica do Ružovej cukrárne

Ružová cukráreň Nitra. Letná terasa
Miesto na oslavu v cukrárni Nitra. Ružová cukráreň Centrum

Miesto na oslavu

Hľadáte miesto pre detskú oslavu, krstiny, birmovku, narodeniny, alebo inú oslavu ? Naša cukráreň – to je miesto pre Vašu malú oslavu. Miesto rezervujeme, vyzdobíme, pripravíme tortu, zákusky, nealko, teplý bufet formou cateringu, zmrzlinu, kávu, občerstvenie, hudbu …

Prenájom priestorov kontaktujte manažéra: 0911331984

Ceníme si každého zákazníka našej cukrárne. Príďte nás navštíviť

Ružová cukráreň. Janka Kráľa 43, Nitra
Ružová cukráreň. Janka Kráľa 43, Nitra

Možno hľadáte: ruzova cukraren nitra centrum, tripadvisor ruzova cukraren centrum nitra, ružová cukráreň nitra zákusky torty, nitra restaurants listed on tripadvisor, cukráreň nitra zákusky torty svadby