Zákusky torty Nitra

Zákusky torty Nitra z našej ponuky objednáš osobne v našej cukrárni, telefonicky alebo online cez naše e-shopy.

E-shopy na objednávky:
Zákusky objednávaj tu 👉 www.zakuskysosebou.sk
Torty objednávaj tu 👉 www.tortynitra.sk
Bezlepkové a bezlaktózové zákusky objednáš tu 👉 www.bezlepkovezakusky.sk
RAW zákusky a torty objednáš tu 👉 www.rawnitra.sk
Zákusky na svadbu objednáš tu 👉 www.zakuskynasvadbu.sk
Svadobné torty nájdeš tu 👉 www.tortynasvadbu.sk

FRANCÚZSKE DEZERTY

Obľúbené makrónky, francúzske dezerty ako jahodová tortička, bolero tirtička, ferrerko dezert, čučoriedková pologuľa nájdeš denne v ponuke Ružovej cukrárne v Nitre.

Zákusky torty Nitra – pre objednávanie volajte Ružová cukráreň:  0911 13 90 20

KLASICKÉ ZÁKUSKY 

Povedzte, kto by nemiloval klasické zákusky ako sú špic, venćeky, veterník, maďarský krémeš, punčový rez, doboška, špic… V našej Ružovej cukrárni Nitra Centrum si určite vyberiete práve ten Váš obľúbený zákusok. Zákusky torty Nitra aj na objednávku.

ZÁKUSKY BEZ MÚKY

Čoraz obľúbenejšie zákusky bez múky nájdete v našej cukrárni. Pavlovky, cheesecake, tortové rezy. Rôzne veľkosti zákuskov a príchute ozdobené čerstvým ovocím.

Pavlovka
Banketky, svadobné zákusky. Ružová cukráreň Nitra

BANKETKY

Ak chystáte akúkoľvek oslavu nech je to už firemná párty, prvé prijímanie, narodeniny, svadbu určite Vás oslovia banketové zákusky z našej cukrárne. Príďte osobne alebo nám zavolajte a pripravíme Vám ponuku.

RAW ZÁKUSKY A TORTY

RAW – zdravé nepečené dezerty, donut, torty. Zákusky bez lepku, bez laktózy, bez cukru. Najčastejšie pozostávajú z orechového základu (orechová múka, mandľová múka, arašidová múka), sušeného ovocia (datle, hrozienka) a sú doplnené ovocným, čokoládovým, či iným krémom podľa vašich preferencií. Sladkosti sú tepelne neupravované, tajomstvom ich stuhnutia je použitie kokosového oleja, či kvalitného kakaového masla. Raw torty sú vhodné aj pre ľudí s alergiami, sú bez laktózy, bez lepku a bez použitia cukru. Dosládzajú sa medom, javorovým alebo agávovým sirupom, či datľami. Objednáš aj na rawnitra.sk

RAW rez kokos malina
Makronky Nitra

Makrónky

Denne v predaji minimálne 12 druhov makróniek. Makrónka malinová, čokoládová, kokosová, pistáciová alebo makrónka čučoriedková. Nielen medzi deťmi obľúbené makrónky kúpiš v Ružovej cukrárni Nitra

Zákusky torty Nitra na rôzne príležitosti.

Torta na poslednú chvíľu z Ružovej cukrárne Nitra

Torty na poslednú chvíľu ?

V Ružovej cukrárni vždy máme aspoň jednu tortu alebo chceesecake tortu ihneď k odberu alebo na ďalši deň ráno.

Firemné torty

Firemné torty na rôzne príležitosti. Rôzne veľkosti a tvary toriet. Torty s firemným logom.

Firemná torta Decathlon z Ružovej cukrárne Nitra

Torty na objednávku

Narodeninové torty, torty na krst, valentínske torty, detské torty. Vytvor si svoju vlastnú tortu. Vyber si veľkosť torty, náplň, zdobenie. Objednať zákusky torty Nitra je jednoduché, stači sa zastavi’t v cukrárni, zavolať nám alebo si tortu objednať cez náš eshp tortynitra.sk

Cheesecake mak višňa

Cheesecake torty aj bez múky

Ponúkame cheesecake torty v celku alebo predkrájané. Doporučujeme torty nakrájané na 12 kúskov a Vaša oslava môže začať.

RAW torty

RAW – zdravé nepečené torty. Torty bez lepku, bez laktózy, bez cukru. Najčastejšie pozostávajú z orechového základu (orechová múka, mandľová múka, arašidová múka), sušeného ovocia (datle, hrozienka) a sú doplnené ovocným, čokoládovým, či iným krémom podľa vašich preferencií. Sladkosti sú tepelne neupravované, tajomstvom ich stuhnutia je použitie kokosového oleja, či kvalitného kakaového masla. RAW torty sú vhodné aj pre ľudí s alergiami, sú bez laktózy, bez lepku a bez použitia cukru. Dosládzajú sa medom.

RAW chia maliny torta

Svadba – to sú svadobné torty, výslužky a zákusky na svadbu

SVADOBNÉ TORTY V PONUKE RUŽOVEJ CUKRÁRNE NITRA NA OBJEDNÁVKU

Svadobné torty pre inšpiráciu nájdete aj na na našej stránke tortynasvadbu.sk

SVADOBNÉ ZÁKUSKY A VÝSLUŽKY

Pripravíme Vám na svadbu Sweet bar želania plný svadobných zákuskov. Samozrejmosťou sú svadobné výslužky. Okrem zákuskov na svadbu ponúkame aj pagáče a iné slané pečivo.
Zákusky torty Nitra – zastav sa v cukrárni.

V CUKRÁRNI PRIPRAVUJEME OCHUTNÁVKY: SVADOBNÉ ZÁKUSKY, ZAKUSKY NA OSLAVU, BANKETOVÉ ZÁKUSKY. INFORMUJTE SA V CUKRÁRNI A DOHODNITE SI TERMÍN OCHUTNÁVKY ZÁKUSKOV.

Zákusky torty Nitra z Ružovej cukrárne